Op.Dr.Kutlugül Yüksel , Eskişehir Yolu, 9.km, No: 266, Tepe Prime, C Blok, 3. kat, No: 45 ANKARA

Jinekolojik Problemler

Sık ratlanan jinekolojik problemlerle ilgili makalelerim aşağıda sıralanmıştır:  

Kızlık Zarı – Himen http://www.ankarakadindogumcu.com/kizlik-zari-dikimi

Kızlık Zarı Yırtılması http://www.ankarakadindogumcu.com/kizlik-zari-yirtilmasi-kizlik-zari-muayenesi

Kızlık Zarı Muayenesi http://www.ankarakadindogumcu.com/kizlik-zari-muayenesi

Ertesi Gün Hapları – Acil Korunma Yöntemleri http://www.ankarakadindogumcu.com/aile-planlamasi-yontemleri

Kürtaj http://www.ankarakadindogumcu.com/kurtaj

Kürtaj Nasıl Yapılır? http://www.ankarakadindogumcu.com/kurtaj-nasil-yapilir

Kızlık Zarı Dikimi – Himenoplasti http://www.ankarakadindogumcu.com/kizlik-zari-dikimi

Adet Gecikmesi ve Adet Düzensizliği http://www.ankarakadindogumcu.com/adet-gecikmesi

Tekrarlayan Vajinal Mantar Enfeksiyonu http://www.ankarakadindogumcu.com/tekrarlayan-vajinal-mantar-enfeksiyonu

Labioplasti Operasyonu – Küçük Dudakları Küçültme http://www.ankarakadindogumcu.com/labioplasti-operasyonu-ile-kucuk-dudaklarin-sekillendirilmesi

Genital Estetik http://www.ankarakadindogumcu.com/genital-estetik-operasyonlar

Vajinoplasti – Vajina Estetiği http://www.ankarakadindogumcu.com/vajinoplasti-vajina-estetigi-labioplasti

Polikistik Over Sendromu (PCOS) http://www.ankarakadindogumcu.com/polikistik-over-sendromu

Rahim Ağzında Yara http://www.ankarakadindogumcu.com/rahim-agzinda-yara

Smear Testi http://www.ankarakadindogumcu.com/smear-testi

Rahim İçi Araç http://www.ankarakadindogumcu.com/rahim-ici-arac-spiral

Rahim İçi Araç Tipleri ve Uygulaması http://www.ankarakadindogumcu.com/rahim-ici-arac-tipleri-ve-uygulamasi

Rahim Ağzı Kanseri Önleme Aşısı (HPV Aşısı) http://www.ankarakadindogumcu.com/rahim-agzi-kanseri-onleme-asisi-hpv-asisi

Aşılama – İnseminasyon http://www.ankarakadindogumcu.com/asilama-inseminasyon

Yumurtlama – Ovulasyon http://www.ankarakadindogumcu.com/yumurtlama-ovulasyon

Vaginismus http://www.ankarakadindogumcu.com/vajinismus

Myomektomi – Myom Ameliyatı http://www.ankarakadindogumcu.com/myom-ameliyati

Rahim Kanseri http://www.ankarakadindogumcu.com/rahim-agzi-kanseri-onleme-asisi-hpv-asisi

Histerosalpingografi – HSG http://www.ankarakadindogumcu.com/histerosalpingografi-hsg

Bartholin Kisti – Bartholin Apsesi  http://www.ankarakadindogumcu.com/bartholin-kisti-bartholin-apsesi

Tüplerin Bağlanması http://www.ankarakadindogumcu.com/tuplerin-baglanmasi​  

Rahim İç Duvarı Kalınlaşması 

Menopoz http://www.ankarakadindogumcu.com/menopoz

İnfertilite – Kısırlık http://www.ankarakadindogumcu.com/infertilite-kisirlik

Çikolata Kisti http://www.ankarakadindogumcu.com/cikolata-kisti

Üreme Organlarının Tümörleri http://www.ankarakadindogumcu.com/kadin-ureme-organlarinin-anomalileri

Cinsel Birleşme İle Bulaşan Hastalıklar http://www.ankarakadindogumcu.com/cinsel-birlesme-ile-bulasan-hastaliklar

Kadın Genital Organlarında Görülen Enfeksiyonlar http://www.ankarakadindogumcu.com/kadin-genital-organlarinda-gorulen-enfeksiyonlar

Vulvovaginal Enfeksiyonlar http://www.ankarakadindogumcu.com/vulvovajinal-enfeksiyonlar

Rahim Dönüklüğü – Rahim Sarkması http://www.ankarakadindogumcu.com/rahim-donuklugu-rahim-sarkmasi

Kadın Üreme Organlarının Anomalileri http://www.ankarakadindogumcu.com/kadin-ureme-organlarinin-anomalileri

Normal ve Anormal Adetler http://www.ankarakadindogumcu.com/normal-ve-anormal-adetler

Doğum Kontrol Çubukları http://www.ankarakadindogumcu.com/dogum-kontrol-cubuklari

Genital Kanal Enfeksiyonları http://www.ankarakadindogumcu.com/genital-kanal-enfeksiyonlari

Over (yumurtalık) Kistleri ve Tümörleri http://www.ankarakadindogumcu.com/over-yumurtalik-tumorleri

Kronik Kasık Ağrısı http://www.ankarakadindogumcu.com/kronik-kasik-agrisi

Anormal Uterin Kanamalar http://www.ankarakadindogumcu.com/anormal-uterin-kanamalar

Menopoz Ve Hormon Replasman Tedavisi http://www.ankarakadindogumcu.com/menopoz-ve-hormon-replasman-tedavisi

Kadın Genital Organlarının Yapısı http://www.ankarakadindogumcu.com/kadin-genital-organlarinin-yapisi

Opere Meme Kanserinde Takiphttp://www.ankarakadindogumcu.com/opere-meme-kanserinde-takip

Dış Genital Organlarda Kaşıntı http://www.ankarakadindogumcu.com/dis-genital-organlarda-kasinti

Kız Çocuklarında Dış Genital Organlarında Kaşıntıları http://www.ankarakadindogumcu.com/kiz-cocuklarinda-dis-genital-organlarinda-kasinti

Vajinal Kuruluk http://www.ankarakadindogumcu.com/vaginal-kuruluk

Kız Çocuklarında Vajinal Akıntılar (Prepubertal – Premenarşal Vulvovaginitis) http://www.ankarakadindogumcu.com/kiz-cocuklarinda-vajinal-akintilar-prepubertal-premenarsal-vulvovaginitis

Aile Planlaması Yöntemleri http://www.ankarakadindogumcu.com/aile-planlamasi-yontemleri

Doğum Kontrol İlaçları http://www.ankarakadindogumcu.com/dogum-kontrol-cubuklari

Hidrosalpenks (Tüplerin İçinde Sıvı Birikmesi) http://www.ankarakadindogumcu.com/hidrosalpenks-tuplerin-icinde-sivi-birikmesi

Çatlamamış Yumurta – Luf Sendromu

Adenomyozis

Meme Ağrısı Ve Meme Hastalıkları http://www.ankarakadindogumcu.com/meme-agrisi-ve-meme-hastaliklari

Meme Hastalıkları Tanı Yöntemleri http://www.ankarakadindogumcu.com/meme-hastaliklari-tani-yontemleri

Domuz Gribi Aşısı

Hermafroditismus – Çift Cinsiyet http://www.ankarakadindogumcu.com/hermafroditismus-cift-cinsiyet 

Ürogenital Fistüller

Genital Tüberkilozhttp://www.ankarakadindogumcu.com/genital-tuberkuloz

Primer Peritoneal Adenokarsinoma 

LEEP Konizasyon 

Genital Estetik Operasyonlar 

Cerrahi Olarak Rahmin Alınması (Histerektomi)